ozelgun

23 Nisanı Neden Kutlarız Kısa Yazı

Bu konu ozelgun tarafından 4 hafta önce açıldı ve Henüz Cevap Yok.
ozelgun
ozelgun
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 4 hafta önce
Konu Sayısı: 880
Yanıt Sayısı: 0
20 Mayıs 2021, 2:38

23 Nisanı Neden Kutlarız Kısa Yazı

Kayıtsız Üye
23 nisanı neden kutlarız kısa yazı lazım


Cevap: 23 Nisanı Neden Kutlarız Kısa Yazı

Deli Sevdam
23 Nisanı Neden Kutlarız Kısa Yazı

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilk kez kapılarını açtığı gün olan 23 Nisan’ı çocuklara armağan etti.

23 Nisan 1920 ilk Büyük Millet Meclisi’mizin toplandığı gündür. 23 Nisan, ulusun yönetme yetkisini kullanmaya başladığı gündür. Bu gün Milli Egemenlik Bayramı’mızdır.


site değerlendirme ve yazı bilgisi

Kayıtsız Üye
güzel bir yazı ama siteye ileti bence tekrar değerlendirme yapmamıza izin verilmeli… daha iyi bir site olabilirsiniz… sadece üyeler özel sohbet var sitenize üye almak için yapıyorsanız bilemem ama iyi bir site olmak için özel sohbeti ve üylere verdiğiniz öbür hakları üye olmayan misafirlere vermelisiniz. ben bunu eksik gördüm bunun için söylüyorum ben sizi iyi değerlendirdim mükemmelde vardı. ama onu vermem için eksikleri yapmanız lazım bu siteyi kontrol edicem eksik birşey olmadığını düşünnenlere mesajım bu site daha iyi olabilir arkadaşlar sizde destek olun herkese iyi günler lütfen yorumumu onaylayın bir şey daha söylüyeceğim ben üye değilim bakıyorum da kullanıcı isminde kayıtsız üye yazıyor orası daha kibar olabilir mesela kayıtsız kullanıcı olabilir bu siteye şuanlık idare eder diyorum saygılarımla iyi günler lütfen müdüre iletin….


DOLUNAY
< güzel bir yazı ama siteye ileti bence tekrar değerlendirme yapmamıza izin verilmeli… daha iyi bir site olabilirsiniz… sadece üyeler özel sohbet var sitenize üye almak için yapıyorsanız bilemem ama iyi bir site olmak için özel sohbeti ve üylere verdiğiniz öbür hakları üye olmayan misafirlere vermelisiniz. ben bunu eksik gördüm bunun için söylüyorum ben sizi iyi değerlendirdim mükemmelde vardı. ama onu vermem için eksikleri yapmanız lazım bu siteyi kontrol edicem eksik birşey olmadığını düşünnenlere mesajım bu site daha iyi olabilir arkadaşlar sizde destek olun herkese iyi günler lütfen yorumumu onaylayın bir şey daha söylüyeceğim ben üye değilim bakıyorum da kullanıcı isminde kayıtsız üye yazıyor orası daha kibar olabilir mesela kayıtsız kullanıcı olabilir bu siteye şuanlık idare eder diyorum saygılarımla iyi günler lütfen müdüre iletin…. >
Sizin şuan bu konuya yazdığınız gibi sitemizin tüm bölümlerine misafirlerimiz özgürce yazı yazabiliyor buna bir engel yok zaten. Yazılan yorumların moderatör onayı olmadan onaylanmasını istiyorsanız bu imkansız. Kayıtlı kullanıcı öneriniz değerlendirmeye alındı teşekkür ederiz.

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 14 Kayıtlı Üye
  • 66285 Konu
  • 12 Cevap
  • Son Üye: aile