Hoşgeldiniz.

bademcik şişmesi nasıl ve neyle geçer,bademcik şişmesine ne iyi gelir çözümü hakkında bilgiye ihtiyacım var. çözen arkadaşlar varsa yorumlarını yazarsa sevinirim Kısaca Benzer Konulara da
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Misafir Üye
  Sponsorlu Bağlantılar


  Bademcik Şişmesine Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer

  Sponsorlu Bağlantılar
  bademcik şişmesi nasıl ve neyle geçer,bademcik şişmesine ne iyi gelir çözümü hakkında bilgiye ihtiyacım var. çözen arkadaşlar varsa yorumlarını yazarsa sevinirim 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Bademcik Şişmesi Nasıl Geçer

  Bademcikler, neredeyse herkesin başının belası konumunda olmuştur her zaman. Öyle bir dert ki, bademciklerin alınmasıyla bile bu hastalıktan kurtulmak pek mümkün olmaz ve bağışıklık sisteminin de bademciksizlikten ötürü zayıflamasıyla faranjit (boğaz ağrıları) daha da şiddetli şekillerde baş göstermeye başlar.

  Maalesef bu rahatsızlığın tek bir çözümü var, o da kişinin kendine gerçekten çok iyi bakması. Bunu açmak gerekirsek; asitli içeceklerden uzak durulmalı, sigara ve alkol kullanımı minimuma çekilmeli, sürekli ada çayı ya da limonlu sıcak sular içilmeli, yüksek sesle konuşmaktan kaçınılmalı, çemen otuyla ya da tuzlu suyla ağız her gün çalkalanmalıdır. Yine bunlarla birlikte süt, zerdeçal, tarçın çayı, sarımsak gibi besinlerin tüketimi de bademcik şişmelerine ya da direk önlenmesine iyi gelmektedir.

  Bununla birlikte doktor kontrolünde alınacak olan antibiyotikler de aynı şekilde bademcik şişmelerine oldukça iyi gelmektedir.

  Forumlord


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez