Hoşgeldiniz.

Cuma Günüyle İlgili Mesajlar, Cuma Günü Mesajları, Cuma Günü Sözleri Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 35      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cuma Günü İle İlgili Mesajlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cuma Günüyle İlgili Mesajlar,
  Cuma Günü Mesajları,
  Cuma Günü Sözleri

  cuma günü1.jpg

  Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek, endişe içinde yenen baldan daha tatlıdır. Namus içinde yaşanan bir çadır, ahlaksızlığın hüküm sürdüğü bir köşkte yaşamaktan daha sevimlidir. Cumanız Mübarek Olsun.

  Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cumalar dilerim.


  Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun.

  Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan cumanızı kutlarım.

  Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikâyet ediyoruz. Üzüntümüzü ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz.

  Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar…

  -cuma-gunu3.jpg

  Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap. Hayırlı Cumalar.

  Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun her tuttuğunuz altın olsun avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun her an ve her günkü dualarınız kabul olsun. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN!

  Cumamız mübarek dualarımız ve tövbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.

  Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi şahımız var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne Cumanız Mübarek Olsun.

  Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne.

  -cuma-gunu2.jpg

  Selatü selaya yolladim Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya.

  Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine, kıyamete kadar her gün, o kadar sevap verilir ki, adedini Allah’u Teala bilir.

  Cuma günü vefat eden müminlere şehit sevabı verilir ve kabir azabından korunur.

  Günlerin en kıymetlisi cumadır. Cuma günü Bayram günlerinden ve Aşure gününden daha kıymetlidir. Cuma dünyada ve Cennette müminlerin bayramıdır. 2. ayıtsız ÜyeK

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kendimizden memnun olup derinlemesine uykuya dalarsak,
  Uyandır bizi Rabbim!

  Sahip olduklarımızın çokluğuyla avunup
  Sana muhtaçlığımızı unutursak,
  Uyandır bizi Rabbim!

  Senden ötürü sevmeyi unutup da
  nefsimiz için sevmeye başlarsak,
  Uyandır bizi Rabbim!

  Cuma'mız mübârek, duâlarımız kabul olsun inşaAllah...


 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez