Hoşgeldiniz.

2019 Yeni Yılbaşı sözleri twitter Yeni Yıl Mesajları Sözleri Facebook Yılbaşı Mesajları 2019 Facebookta Paylaşın » Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye.
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 65      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Yılbaşı Mesajları 2019

  Sponsorlu Bağlantılar
  2019 Yeni Yılbaşı sözleri twitter
  Yeni Yıl Mesajları Sözleri Facebook
  Yılbaşı Mesajları 2019 Facebookta Paylaşın


  » Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

  » Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

  » Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

  » Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

  » Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!

  » Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

  » Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yılı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2019 yılı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir yıl geçirin!


  -yilbasi-mesajlari.jpg

  » Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, barış dolu bir yıl dileğiyle…

  » Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

  » 2019′e ELVEDA, 2019′e MERHABA!! Hoşgeldin Yeni yıl…

  » 2019 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

  » Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar dostum!

  » Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzelliklerin sizinle olması dileğiyle? Nice mutlu yıllara!

  » Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni ıylın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni ıylınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

  » Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılınız kutlu olsun…

  » Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Nediyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

  » Bu yıl da bir sevgili bulamazsam eh yani. Kendi turşumu kuracağım.

  Yılbaşı Mesajları1.jpg


  » Bulutsuz gökyüzü senin olsun demiştim; ümitlerin solmasın, tükenmesin diye. Yeni yılda hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğiyle.. İyi yıllar!

  » Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle.

  » Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli,aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar..

  » Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu ıyllar!

  » Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

  » Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun.

  » Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2019 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara..

  » Ho ho ho! Mutlu yıllar! Yepyeni bir yıla sevgiyle, sevenlerinle, sevdiklerinle merhaba de? Noel Baban…

  » İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl mesajını; Mutlu yıllar.

  -yilbasi-mesajlari2.jpg

  » Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice ıyllara!

  » Koskoca bir yıl daha devrildi gitti; keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

  » Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2019 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. MUTLU YILLAR…

  » Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara.

  » Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum..

  » Sevgi bestesinin tınılarını tüm insanların yüreğinde hissedeceği, hüzünlerinizin dostluklarla silineceği, ümitlerinizin hiç bitmeyeceği, sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir ıylı sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz dileğiyle. 2019 ıylı size sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirsin! Neşe dolu bir ıyl geçirin!

  » Yaşamın kaynağı Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni ıylda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice MUTLU YILLAR! 2. Sponsorlu Bağlantılar
  Yeni Yıl size mutluluk, barış ve refah getirsin. Keyifli bir yeni yıl dileğiyle!

  Yeni Mevsim mutluluk ve sevinç ile kalp dolduran bir yeni yıl için en iyi dileklerimle. Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


  Önümüzdeki yıl arzuladığınız her şeyi ile mübarek olmasını ve hayırlı geçmesini dileyerek. Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

  Yeni umutlar, özlemleri ve gelecek yıl için kararlar alabilir. Mutlu bir yeni yıl dileğiyle!

  Yılbaşı çiçekleri gibi, Senin için diledim her şeyi. Yeni yıl ile günün hep aydın olur umarım.

  Hayatta iyi şeyler gelecek yıl ve her zaman senin olabilir. Mutlu bir yeni yıl için iyi dileklerimle!

  Önümüzdeki yıl iyi bir sağlık, mutluluk ve başarı dileğiyle ve her zaman. Yeni Yılınız Kutlu Olsun!

  Yeni yılını kutlamak ve önümüzdeki yıl hayatın basit zevkleri zevk alman dileğiyle. Yeni Yılın Kutlu Olsun!


  Yeni yıl Noel'ler ve iyi dileklerini sıcaklık, barış ve aziz hatıraları ile dolu olsun. Yeni yılın mutluluk dolu olsun.

  Yeni bir başlangıç ​​yaparak sevgi, mutluluk, huzur ve sıcaklık bizimle olsun. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

  Her zaman huzur, ve Umut dolu olmanız dileğiyle bu yeni yıl mutluluk getirsin size. Sevgi dolu yeni yıllar.

  Barış, mutluluk ve beraberlik dolu yeni bir yıl için en içten selamlar gönderiyorum sana. Yeni yılın kutlu ve mutlu olsun.


  Yeni yılın başarı ve refah içinde geçsin. Mutlu bir yeni yıl dileğiyle! 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez