Hoşgeldiniz.

Kara Üzüm Çekirdeği Tozu Ne İşe Yarar Kara üzüm çekirdeği, yıllardan bu yana, hem güzellik hem de sağlık sektöründe sıkça kullanılan bir üründür. Bugüne kadar
 • 5 üzerinden 5.00   |  Oy Veren: 2      

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Kara Üzüm Çekirdeği Tozu Ne İşe Yarar

  Sponsorlu Bağlantılar
  Kara Üzüm Çekirdeği Tozu Ne İşe Yarar

  Kara üzüm çekirdeği, yıllardan bu yana, hem güzellik hem de sağlık sektöründe sıkça kullanılan bir üründür. Bugüne kadar hep üzümün faydalarından bahsetmiştik, peki ya üzüm çekirdeği? Forumlarda gezerken sıkça rastlayacağınız bir konu bu kara üzüm çekirdeği. En bilinen ve en yaygın olarak kullanılan yanı ise göğüs büyütme etkisi.

  Şunu bilmeniz gerekiyor, kara üzüm çekirdeğini tüketmeyi bıraktıktan bir süre sonra, göğüsleriniz yavaş yavaş eski haline dönmeye başlayacaktır. Daha kalıcı bir çözüm için, estetik müdahalelere başvurmalısınız. Ancak kara üzüm çekirdeği tozunun göğüs büyütme etkisi de bir gerçek. Her gün, bir miktar süt ya da yoğurt ile karıştırarak tükettiğinizde, göğüslerinizin daha dolgun ve daha büyük görünmeye başladığını hem siz, hem de etrafınızdakiler fark edecek.

  Siyah Üzüm Çekirdeği Tozu Nasıl Tüketilmeli

  Göğüsleriniz dilediğiniz dolgunluk ve büyüklüğe ulaştığında, tüketimini azaltabilirsiniz. Haftada bir tüketmeye devam edebilirsiniz. Kara üzüm çekirdeği tozu, aynı zamanda cilde parlak bir görünüm verir ve enerji sağlar. Gün boyu zinde kalmanız için de oldukça yararlı olan bu tozu, aynı zamanda kansızlık probleminiz için de tüketebilirsiniz.

  Editör
  Rüya Gözlü
 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez